Microsoft готує власний аналог DualSense?
Нещодавно компанія Microsoft провела опитування серед власників нових Xbox Series. В учасників запитали про якість та швидкодію консолі, чи відчувається у ній “нове покоління”. Окремий блок питань присвятили функціям ґеймпада, а саме кнопки Share.
Але найбільше аудиторію зацікавило питання про ґеймпад від PS5. Microsoft поцікавилася, чи знають гравці про функції DualSense і чи хотіли б вони побачити їх у контролері до Xbox.
Дехто сприйняв це як натяк на появу нових функцій у ґеймпаді Xbox, а саме версії Xbox Elite. Тим паче, що подібними справами Microsoft уже займалися — ту ж кнопку Share позичили у Dualshock 4.
Cподобалася стаття? Підтримай PlayUA
На платформі Donatello ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Donatello отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!








